Стоматологічне відділення

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  Стоматологічне відділення
Стоматологічне відділення Стоматологічне відділення

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Методи діагностики:

  • Ренгенологічний метод (ортопантомографія).
  • Електроодонтодіагностика.
  • Ультрозвукове дослідження, КТ, МРТ.
  • Лабораторні методи.
  • Оцінки діагностичних моделей щелеп.
  • Симетроскопія.
  • Цефалометрія.
  • Електроміотонометрія.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Профілактика карієсу:

  • Запечатання фісур герметиками.
  • Покриття зубів ортоскладовими препаратами для профілактики карієсу.
  • Використання десенситайзерів – препарати для зниження чутливості зубів.
  • Використання емальгерметизуючих ліквідів.

Лікування карієсу:

1. Пломбування каріозних порожнин усіма видами пломбувальних матеріалів:

  • композити,
  • амальгама,
  • склоіомерні цементи,
  • стоматологічні цементи.

2. Пряма і непряма реставрація зубів при допомозі сучасного реставраційного світлозатверджуючого композитного матеріалу.

3. Лікування поверхневого, середнього, хронічного глибокого карієсу з накладанням композиційних матеріалів на дно каріозної порожнини.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Лікування пульпіту здійснюється тільки екстирпаційним методом за одне або два – три відвідування з використанням миш’яковистої пасти, параформу або під анестезією. Проходження та пломбування каналів з застосуванням ендодонтичних інструментів: обробка та пломбування корневих каналів виконується сучасними матеріалами з використанням, овгедентом або гутаперчевими штифтами з гутастерчевих штіфтів з наступним Ro контролем.

Лікування періодонтів в одне або декілька відвідувань з обов’язковим проходженням каналів, пломбуваннм сучасними стоматологічними матеріалами з наступним Ro контролем. Пломбування каналів до апікального отвору.

Реставрація зруйнованих коронок фронтальних зубів фото полімерами з армуванням скловолоконними штіфтами.

Відновлення зруйнованих коронок зубів з використанням скловолоконних парапульпарних і внутрішньо керамічних штифтів одномоментно.

Лікування пародонтів:

  • Місцево – зняття зубних відкладень, інстиляції, аплікації лікувальними пастами;
  • Тимчасове шинирування;
  • Направлення в фізіотерапевтичне відділення;
  • Консультація та протезування у стоматологів-ортопедів.

Лікування всіх захворювань слизової оболонки ротової порожнини.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Хірургічна робота

1. Всі види місцевого знеболення:

  • Ін’єкційне знеболення (інфільтраційне та провідникове).
  • Неін’єкційне знеболення (аплікаційний метод зрошення).

2. Хірургічні втручання при запальних процесах тканини щелепно – лицевої області та органів ротової порожнини і їх ускладнень:

  • Видалення зубів при одиночних лімфоденитах.
  • Розтин абсцесів та флегмон, фурункулів та карбункулів.
  • Розтин «капіотону» над зубом або видалення зубів при перікоронітах.
  • Кюретаж лунки при альвіолітах.
  • Видалення зубів та розтин піднад кісткового абсцесу при ондонтогенних периоститах.
  • Видалення зубів та тріостотомія при остеомеолітах.

3. Хірургічні втручання при захворюваннях слинних залоз:

  • Промивання залоз через протоки.
  • Буксування протоків.
  • Розтин абсцесів та флегмон.
  • Розтин нижньочелюсного слинного протоку.

4. Хірургічні втручання при пошкодженнях тканин щелепно – лицевої області.

  • Видалення фібром,  епулісів, папілом.
  • Гемісекція зубів.
  • Видалення ретикулярних кіст.
  • Комплексна підготовка пацієнта до протезування.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ортопедія

Методи  діагностики:

  • Оцінка діагностичних моделей щелеп.
  • Симетроскопія.
  • Цефалометрія.
  • Фотометрія.
  • Електроміотометрія.
  • Рентгенологічні методи (ортопантомографія, телерентгенографія, рентгенографія кісті рук, томографія скронево – нижньощелепного суглобу).
  • КТ, МРТ.
  • Одонтодіагностика.

Профілактика зубо - щелепних аномалій:

  • Клінічне обстеження хворого і симптологія захворювань зубощелепної системи.
  • Лікувальна гімнастика.
  • Виготовлення міофункціональних трейнерів.
  • Виготовлення ортодонтичних апаратів для боротьби із шкідливими звичками у дітей.

Лікування зубо - щелепних аномалій:

  • Вибіркове при шліфування горбиків зубів.
  • Виготовлення еласто – елайнера.
  • Спарація зубів.
  • Припасування та здача апарата з вестибулярною дугою.
  • Припасування та здача апарата з петлями.
  • Припасування та здача апарата з гвинтом.
  • Припасування та здача лицевої дуги з головною шапочкою і пращею для підборіддя.
  • Припасування та фіксація ортодонтичних коронок з допоміжними елементами.
  • Припасування та здача апарата Енгеля, Симона, Айневорда, Лурі, Кеза, Шварца, Башарової, Хербста, Мершона, Корхайза – Линде, Крозата, Герлинга – Гаширова, Норда, Левковича, Малигіна, Дерхсвайлера, Хорошилкиної, Кінгслея, Кожакару.
  • Фіксація брекет – системи.
  • Припасування та здача знімного апарата з похилою площиною.
  • Припасування та здача знімного апарата з оклюзій ними накладками.
  • Припасування та здача знімного апарата з пілотом.
  • Припасування та здача знімного апарата з закусочною ділянкою.
  • Припасування та здача знімного вестибулярного апарата.
  • Припасування та здача знімного вести було – орального апарата.
  • Припасування та здача пропульсора Мюлемана.
  • Припасування та здача апарата з захисною сіткою.
  • Припасування та здача знімної капи.
  • Припасування та здача біонатора.
  • Припасування та здача опозиціонера.
  • Припасування та здача капи Шварца.
  • Припасування та здача ортодонтичного кільця чи коронки.
  • Припасування та здача пластмасової капи з похилою площиною.
  • Припасування та здача губного бампера на опорних коронках.
  • Припасування та здача незнімної капи.
  • Припасування та здача апарата Брюкля.
  • Припасування та здача апарата Андрезена – Хойпля.
  • Припасування та здача апаратів Френкеля 1 – 2 – 3 типів.
  • Припасування та здача ретенційного апарата.
  • Активація ортодонтичного апарата.
  • Фіксація стандартної дуги.
  • Фіксація реверсійної дуги.
  • Фіксація ретейнера на 4 зуба.
  • Здача ретенційного апарата з вестибулярною дугою.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ортопедична стоматологія:

  • Клінічне обстеження хворих і симптологія захворювань зубочелюстної систем.
  • Лікування захворювань твердих тканин зубів: (вкладки; штучні коронки; культіві коронки).
  • Лікування при частковій адентії, незнімні мостовидні протези, знімні протези.
  • Відновлювання відсутніх зубів при допомозі преполімеризованих адгезивно – волокнистих систем.
  • Лікування вторинної адентії, ускладнені деформацією зубних рядів.
  • Лікування пародонту. (Метод відбіркового пришліфовуванням і метод тимчасового в постійного шинування).
  • Лікування пацієнтів при повній адентії.(Знімне протезування).

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Працівники відділення стоматологічної поліклініки

  1. Гордійчук Світлана Олександрівна  – лікар-стоматолог-хірург стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії,  закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2001 році, почала працювати в ДКЛ №2 2004р.
  2. Макаренко Галина Іванівна – лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії, закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 1983 році, почала працювати в ДКЛ №2 1984р.
  3. Лобанова Єлизавета Олександрівна – лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії, закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 1974 році, почала працювати в ДКЛ №2 1974р.
  4. Кобченко Лариса Володимирівна – лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії, закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 1992 році, почала працювати в ДКЛ №2 1996р.
  5. Богатирьова Лариса Олександрівна – лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії стоматологічного відділення, закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 1971 році, почала працювати в ДКЛ №2 1985р.
  6. Мусієнко Ольга Тарасівна – лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії, закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 1985 році, почала працювати в ДКЛ №2 1989р.
  7. Мазур Катерина Віталіївна – лікар-стоматолог стоматологічного відділення другої кваліфікаційної категорії, закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2002 році, почала працювати в ДКЛ №2 2002р.
  8. Золотарьова Наталія Володимирівна – лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії, закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 1994 році, почала працювати в ДКЛ №2 1996р.
  9. Пивоварська Анжела Володимирівна – лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії, закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 1988 році, почала працювати в ДКЛ №2 1989р.
  10. Лавринюк Тетяна Петрівна – лікар-стоматолог стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії, закінчила Українську асоціацію народної медицини в 1999 році, почала працювати в ДКЛ №2 2000р.
  11. Шимкова Вікторія Іванівна – лікар-стоматолог стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії, закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 1998 році, почала працювати в ДКЛ №2 1998р.
  12. Фещенко Христина Юріївна – лікар-стоматолог стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії, закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2003 році, почала працювати в ДКЛ №2 2002р.
  13. Ткаченко Юлія Миколаївна  – лікар-стоматолог стоматологічного відділення, закінчила Українську асоціацію народної медицини в 1999 році, почала працювати в ДКЛ №2 1999р.
  14. Цебро Олександр Васильович – лікар-стоматолог стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії, закінчив Харківський медичний університет в 2003 році, почав працювати в ДКЛ №2 2003р.
  15. Нестеренко Тетяна Петрівна  – лікар-стоматолог стоматологічного відділення,  закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2005 році, почала працювати в ДКЛ №2 2007р.
  16. Ставська Наталія Дмитрівна  – лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії,  закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 1986 році, почала працювати в ДКЛ №2 2005р.
  17. Вергелес Світлана Анатоліївна  – лікар-стоматолог стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії,  закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2001 році, почала працювати в ДКЛ №2 2001р.
  18. Білоус Марина Константинівна  – лікар-стоматолог-ортодонт стоматологічного відділення,  закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2007 році, почала працювати в ДКЛ №2 2008р.
  19. Гуленко Олена Григорівна – лікар-стоматолог стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії,  закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 1998 році, почала працювати в ДКЛ №2 2006р.
  20. Скрипніченко Наталія Дмитрівна – лікар-стоматолог-хірург стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії,  закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2004 році, почала працювати в ДКЛ №2 2005р.
  21. Будьонна Лариса Григорівна – лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії,  закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 1978 році, почала працювати в ДКЛ №2 2008р.
  22. Мар’янович Катерина Олександрівна – лікар-стоматолог стоматологічного відділення,  закінчила Донецький медичний університет в 2008 році, почала працювати в ДКЛ №2 2010р.
  23. Токарева Ніна Андріївна – лікар-стоматолог-ортопед стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії,  закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2000 році, почала працювати в ДКЛ №2 2002р.
  24. Тоцька Світлана Феліксовна – лікар-стоматолог-ортопед стоматологічного відділення вищої  кваліфікаційної категорії,  закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 1992 році, почала працювати в ДКЛ №2 1993р.
  25. Ярова Євгенія Вікторівна – лікар-стоматолог-ортопед стоматологічного відділення другої кваліфікаційної категорії,  закінчила Київський медичний університет ім. О.О.Богомольця в 2009 році, почала працювати в ДКЛ №2 2009р.
  26. Бурий Юрій Васильович  – лікар-стоматолог-ортопед стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії, закінчив Українську асоціацію народної медицини в 1999 році, почав працювати в ДКЛ №2 2014р.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Відео про лікарню

 

 

 

 

Посилання

Міністерство охорони здоров'я України ban_prezident.gif ban_kmu_0.gif ban_rada.gif ban_mtu.png ban_uz.jpg detutbaner.png

             

Статистика сайту