Лікарський склад

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
ЛІКАРСЬКИЙ СКЛАД ДОРОЖНЬОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ № 2
СТ. КИЇВ ДТГО ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
1. Дрофа Леся Богданівна - головний лікар, Заслужений лікар України, лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії
2. Бабакова Олена Володимирівна - заступник головного лікаря з медичної частини
3. Клебан Ярослав Іванович - заступник головного лікаря з поліклінічного розділу роботи, лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук
4. Мотлях Марія Михайлівна - заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності
5. Гнатів Оксана Йосипівна - лікар-епідеміолог вищої кваліфікаційної категорії
6.

Машкевич-Сукеннікова Олександра Григорівна

- завідувач приймальним відділенням, лікар-терапевт
7. Боржавич Світлана Василівна - лікар-кардіолог приймального відділення
8. Петрусь Любов Дмитрівна - лікар-терапевт приймального відділення
9. Пустовойт Вадим Миколайович - лікар загальної практики-сімейний лікар приймального відділення
10. Рижій Ірина Іванівна - завідувач відділення спеціалізованої хірургічної допомоги, лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії
11. Ванна Вікторія Олексіївна - лікар-офтальмолог вищої категорії підрозділу офтальмологічного профілю відділення спеціалізованої хірургічної допомоги
12. Коваленко Марина Ігорівна - лікар-офтальмолог підрозділу офтальмологічного профілю відділення спеціалізованої хірургічної допомоги
13. Сікорська Олена Францівна - лікар-офтальмолог другої кваліфікаційної категорії підрозділу офтальмологічного профілю відділення спеціалізованої хірургічної допомоги
14. Бобров Андрій Леонідович - лікар-отоларинголог другої кваліфікаційної категорії підрозділу отоларингологічного профілю відділення спеціалізованої хірургічної допомоги, кандидат медичних наук
15. Гребенюк Юрій Степанович - лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії підрозділу отоларингологічного профілю відділення спеціалізованої хірургічної допомоги, кандидат медичних наук
16. Денисенко Роман Юрійович - лікар-отоларинголог другої  кваліфікаційної категорії підрозділу отоларингологічного профілю відділення спеціалізованої хірургічної допомоги
17. Ловейкіна Світлана Олександрівна - лікар-отоларинголог першої кваліфікаційної категорії підрозділу отоларингологічного профілю відділення спеціалізованої хірургічної допомоги
18. Білик Віктор Іванович - лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії підрозділу урологічного профілю відділення спеціалізованої хірургічної допомоги
19. Велігоша Василь Вікторович - лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії підрозділу урологічного профілю відділення спеціалізованої хірургічної допомоги
20. Фащук Андрій Євгенович - лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії підрозділу урологічного профілю відділення спеціалізованої хірургічної допомоги
21. Гончар Олександр Володимирович - лікар-уролог підрозділу урологічного профілю відділення спеціалізованої хірургічної допомоги
22. Кириченко Ольга Володимирівна - завідувач гастроентерологічним відділенням, лікар-гастроентеролог вищої категорії
23. Федорченко Людмила Володимирівна - лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії гастроентерологічного відділення
24. Лавроненко Андрій Володимирович - завідувач пологовим віділенням, лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії
25. Порайко Світлана Миколаївна - лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії пологового відділення, Заслужений лікар України
26. Бережна Тетяна Андріївна - лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії пологового відділення, кандидат медичних наук
27. Захаренко Ніла Олександрівна - лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії пологового відділення, кандидат медичних наук
28. Литвин Людмила Петрівна - лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії пологового відділення
29. Макарова Олена Владиславівна - лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії пологового відділення
30. Карпенко Юлія Миколаївна - лікар-акушер-гінеколог пологового відділення
31. Гайдукова Вікторія Іванівна - лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії пологового відділення
32. Томченко Наталія Кузьмівна - лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії пологового відділення
33. Мізерна Світлана Дмитрівна - лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії пологового відділення
34. Трирог Ванда Вікторівна - лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії пологового відділення
35. Смайлова Лінда Фікретівна - завідувач відділення неонатології, лікар-педіатр-неонатолог вищої кваліфікаційної категорії
36. Бандалетова Вікторія Юріївна - лікар-педіатр-неонатолог другої кваліфікаційної категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії
37. Блищук Світлана Михайлівна - лікар-педіатр-неонатолог вищої кваліфікаційної категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії
38. Вегера Наталія Петрівна - лікар-педіатр-неонатолог вищої кваліфікаційної категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії
39. Макаренко Дмитро Володимирович - лікар-педіатр-неонатолог другої кваліфікаційної категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії
40. Лещук Олексій Володимирович - лікар-педіатр-неонатолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії
41. Гафурі Адель Рустамівна - лікар-педіатр-неонатолог другої кваліфікаційної категорії відділення неонатології
42. Салькова Оксана Вікторівна - завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії, лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії
43. Степанчук Митрофан Митрофанович - лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії, кандидат медичних наук
44. Яковишина Лариса Вікторівна - лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії
45. Могильницька Ніна Дмитрівна - лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії
46. Малєй Володимир Петрович - лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії
47. Атмажитов Василь Михайлович - лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії
48. Савицька Наталія Іванівна - лікар-анестезіолог першої кваліфікаційної категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії
49. Бондаренко Ірина Іванівна - лікар-анестезіолог першої кваліфікаційної категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії
50. Андрійчук Андрій Валерійович - лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії
51. Вєтрова Людмила Олександрівна - лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії
52. Тупчій Неля Олексіївна - лікар-анестезіолог другої кваліфікаційної категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії
53. Попок Петро Миколайович - лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії відділення анестезіології та інтенсивної терапії
54. Дідков Олександр Михайлович завідувач терапевтичного відділення, лікар терапевт вищої кваліфікаційної категорії
55. Онопрієнко Оксана Василівна лікар-терапевт терапевтичного відділення, молодий спеціаліст
56. Білошицький Володимир Миколайович завідувач неврологічного відділення, лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії
57. Дідкова Юлія Петрівна лікар-невропатолог першої кваліфікаційної категорії неврологічного відділення
58. Миславська Оксана Олегівна лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії неврологічного відділення
59. Бурлакова Людмила Іванівна завідувач кардіологічного відділення, лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії
60. Падалка Михайло Миколайович лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії кардіологічного відділення
61. Романов Сергій Миколайович лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії кардіологічного відділення
62. Юрочко Богдан Михайлович - лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії кардіологічного відділення, кандидат медичних наук
63. Кнопик Любов Олександрівна завідувач пульмонологічного відділення, лікар-пульмонолог вищої кваліфікаційної категорії
64. Гундертайло Богдан Іванович лікар-пульмонолог пульмонологічного відділення, молодий спеціаліст
65. Тараленко Лідія Володимирівна лікар-пульмонолог вищої кваліфікаційної категорії пульмонологічного відділення
66. Мишанич Галина Іванівна завідувач ендокринологічного відділення, лікар-ендокринолог, лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук
67. Черпак Оксана Василівна лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії ендокринологічного відділення
68. Єрмоленко Тетяна Юріївна завідувач діагностичного відділення, лікар з ультразвукової діагностики, молодий спеціаліст
69. Ващенко Галина Федорівна лікар-ендоскопіст вищої кваліфікаційної категорії діагностичного відділення
70. Коваленко Марія Сергіївна лікар з ультразвукової діагностики діагностичного відділення, молодий спеціаліст
71. Костенко Олена Іванівна лікар з ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії діагностичного відділення
72. Маловиця Вікторія Андріївна лікар з ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії діагностичного відділення
73. Єрмакова Валентина Іванівна завідувач клініко-діагностичної лабораторії, лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії
74. Батицька Людмила Валентинівна лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії клініко-діагностичної лабораторії
75. Голуб Ольга Іванівна лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії, молодий спеціаліст
76. Молочко Людмила Іванівна лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії клініко-діагностичної лабораторії
77. Пижова Наталія Миколаївна лікар-лаборант вищої кваліфікаційної категорії клініко-діагностичної лабораторії
78. Руденко Алла Яківна лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії
79. Федорова Катерина Миколаївна біохімік вищої кваліфікаційної категорії клініко-діагностичної лабораторії
80. Сидоренко Оксана Миколаївна біолог клініко-діагностичної лабораторії
81. Лобода Олег Юрійович - завідувач хірургічного відділення, лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук
82. Бугарь Олександр Олексійович лікар-ортопед-травматолог першої кваліфікаційної категорії хірургічного відділення
83. Возна Алла Володимирівна лікар-хірург-онколог хірургічного відділення
84. Капець Ганна Василівна лікар-хірург хірургічного відділення, молодий спеціаліст
85. Літвінов Микола Борисович лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії хірургічного відділення
86. Ніжанковський Владислав Олександрович - лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії хірургічного відділення
87. Никула Борис Тарасович лікар-сексопатолог вищої кваліфікаційної категорії хірургічного відділення
88. Тесманн Сергій Дмитрович лікар-ортопед-травматолог хірургічного відділення
89. Мишанич Олег Михайлович завідувач відділення функціональної, ендоскопічної, ультразвукової діагностики, лікар з ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії
90. Бабіч Віра Дементіївна лікар з ультразвукової діагностики вищої кваліфікаційної категорії відділення функціональної, ендоскопічної, ультразвукової діагностики
91. Баглей Юрій Володимирович лікар з функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії відділення функціональної, ендоскопічної, ультразвукової діагностики
92. Дідков Олександр Олександрович лікар-ендоскопіст першої кваліфікаційної категорії відділення функціональної, ендоскопічної, ультразвукової діагностики
93. Ейтутіс Тетяна Леонідівна лікар з ультразвукової діагностики першої кваліфікаційної категорії відділення функціональної, ендоскопічної, ультразвукової діагностики
94. Ткачишина Наталія Юріївна лікар з функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії відділення функціональної, ендоскопічної, ультразвукової діагностики, кандидат медичних наук
95. Шинкарук Тетяна Олексіївна лікар з функціональної діагностики вищої кваліфікаційної категорії відділення функціональної, ендоскопічної, ультразвукової діагностики
96. Белоус Ігор Валерійович завідувач рентгенологічного відділення, лікар-рентгенолог другої кваліфікаційної категорії
97. Балакіна Наталія Юріївна лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії рентгенологічного відділення
98. Єгоров Олексій Михайлович лікар-рентгенолог рентгенологічного відділення
99. Друзь Ірина Яківна лікар-рентгенолог вищої кваліфікаційної категорії рентгенологічного відділення
100. Марієвський Ігор Вікторович лікар-рентгенолог кабінету комп’ютерної томографії першої кваліфікаційної категорії рентгенологічного відділення
101. Томашевський Роман Олександрович лікар-рентгенолог другої кваліфікаційної категорії рентгенологічного відділення
102. Левковська Вікторія Іванівна завідувач відділення відновного лікування, лікар-фізіотерапевт першої кваліфікаційної категорії
103. Мацишин Віктор Сергійович лікар-рефлексотерапевт відділення відновного лікування
104. Залєвська Тетяна Дмитрівна завідувач денного стаціонару, лікар-кардіолог першої кваліфікаційної категорії
105. Гасан Олена Юріївна лікар-дерматовенеролог вищої кваліфікаційної категорії відділення по страховій та госпрозрахунковій медицині
106. Лимар Наталія Іванівна лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії відділення по страховій та госпрозрахунковій медицині
107. Махіня Оксана Вячеславівна лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії відділення по страховій та госпрозрахунковій медицині
108. Портна Олена Іванівна завідувач І терапевтичного відділення, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
109. Гуназа Світлана Михайлівна лікар-терапевт другої кваліфікаційної категорії І терапевтичного відділення
110. Каліщук Світлана Віталіївна лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії І терапевтичного відділення
111. Мазур Марія Михайлівна лікар-терапевт І терапевтичного відділення
112. Павленко Ганна Володимирівна лікар-терапевт другої кваліфікаційної категорії І терапевтичного відділення
113. Савватімова Валентина Михайлівна лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії І терапевтичного відділення
114. Черватюк Віталій Васильович лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії І терапевтичного відділення
115. Юрійчук Оксана Мирославівна лікар-терапевт другої кваліфікаційної категорії І терапевтичного відділення
116. Паніна Світлана Іванівна завідувач ІІ терапевтичного відділення, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
117. Андрусенко Валентина Данилівна лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії ІІ терапевтичного відділення
118. Ганджук Тетяна Володимирівна лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії ІІ терапевтичного відділення
119. Каліщук Тетяна Олександрівна лікар-терапевт другої кваліфікаційної категорії ІІ терапевтичного відділення
120. Шиш Алла Олексіївна лікар-терапевт першої кваліфікаційної категорії ІІ терапевтичного відділення
121. Шологін Леся Орестівна лікар-терапевт ІІ терапевтичного відділення
122. Двуліт Марія-Мар’яна Петрівна - завідувач центру здоров’я жінки, лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук
123. Волчкова-Котова Алла Володимирівна лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії центру здоров’я жінки
124. Кнопик Світлана Анатоліївна лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії центру здоров’я жінки, лікар з ультразвукової діагностики першої кваліфікаційної категорії центру здоров’я жінки
125. Кочетков Геннадій Геннадійович лікар-рентгенолог центру здоров’я жінки
126. Макаренко Лілія Володимирівна лікар-акушер-гінеколог центру здоров’я жінки
127. Матвеєв Андрій Ігорович лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії центру здоров’я жінки
128. Марцінко Ольга Богданівна лікар-акушер-гінеколог центру здоров’я жінки
129. Мнацаканян Наталія Рубенівна лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії центру здоров’я жінки
130. Уланова Вераніка Валеріївна лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії центру здоров’я жінки
131. Цой Ольга Юріївна лікар-акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії центру здоров’я жінки
132. Шевчук Лілія Григорівна лікар-акушер-гінеколог другої кваліфікаційної категорії центру здоров’я жінки
133. Бистров Євгеній Борисович завідувач патологоанатомічного відділення, лікар-патологоанатом вищої кваліфікаційної категорії
134. Смірнова Інна Ігорівна лікар-патологоанатом вищої кваліфікаційної категорії патологоанатомічного відділення
135. Андрющенко Анна Вікторівна - лікар-невропатолог другої кваліфікаційної категорії неврологічного кабінету
136. Бойченко Юлія Петрівна - лікар-невропатолог неврологічного кабінету
137. Єльська Ольга Юріївна - лікар-невропатолог  неврологічного кабінету
138. Коновалова Тетяна Вячеславівна - лікар-невропатолог другої кваліфікаційної категорії неврологічного кабінету
139. Мусієнко Сергій Владиславович - лікар-невропатолог другої кваліфікаційної категорії неврологічного кабінету
140. Зінькова Ірина Сергіївна - лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії отоларингологічного кабінету
141. Кілбас Катерина Юріївна - лікар-отоларинголог отоларингологічного кабінету
142. Дудчак Світлана Віталіївна - лікар-офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії офтальмологічного кабінету
143. Іщенко Ганна Миколаївна - лікар-офтальмолог офтальмологічного кабінету
144. Митрофанова Світлана - лікар-офтальмолог першої кваліфікаційної категорії офтальмологічного кабінету
145. Байда Наталія Миколаївна - лікар-дерматовенеролог вищої кваліфікаційної категорії дерматологічного кабінету
146. Лобода Алла Анатоліївна - лікар-дерматовенеролог другої кваліфікаційної категорії дерматологічного кабінету
147. Мамонтова Ірина Григорівна - лікар-дерматовенеролог вищої кваліфікаційної категорії дерматологічного кабінету
148. Сєрова Наталія Володимирівна - лікар-дерматовенеролог другої кваліфікаційної категорії дерматологічного кабінету
149. Тодорашко Іван Іванович - лікар-гастроентеролог вищої кваліфікаційної категорії гастроентерологічного кабінету
150. Вакуленко Наталія Вікторівна - лікар-алерголог алергологічного кабінету
151. Пустовіт Світлана Михайлівна - лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії кардіологічного кабінету
152. Іваніщенко Мирослава Станіславівна - лікар-ревматолог другої кваліфікаційної категорії ревматологічного кабінету
153. Авраменко Олена Тимофіївна - лікар-інфекціоніст вищої кваліфікаційної категорії інфекційного кабінету
154. Карапетян Олена Андраніківна - лікар-ендокринолог другої кваліфікаційної категорії ендокринологічного кабінету
155. Амірханова Маргарита Рафаелівна - лікар-отоларинголог лікарсько-експертної комісії
156. Бараненко Петро Опанасович - лікар-хірург лікарсько-експертної комісії
157. Кушпетюк Василь Іванович - лікар-невропатолог вищої кваліфікаційної категорії лікарсько-експертної комісії
158. Сікорська Олена Францівна - лікар-офтальмолог другої кваліфікаційної категорії лікарсько-експертної комісії
159. Фокіна Олена Миколаївна - лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії лікарсько-експертної комісії
160. Орел Сергій Сергійович - завідувач консультативно-діагностичного центру лікар-фтизіатр вищої кваліфікаційної категорії
161. Волковська Тетяна Георгіївна - лікар-ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії консультативно-діагностичного центру
162. Каверіна Раїса Миколаївна - завідувач фізіотерапевтичним відділенням-лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії
163. Сулім Валерій Сергійович - лікар-фізіотерапевт фізіотерапевтичного відділення
164. Передкова Людмила Віталіївна - завідувач стоматологічного відділення лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії
165. Богатирьова Лариса Олександрівна - лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії стоматологічного відділення
166. Білоус Марина Констянтинівна - лікар-стоматолог-ортодонт стоматологічного відділення
167. Будьона Лариса Григорівна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії, Заслужений лікар України
168. Вергелес Світлана Анатоліївна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії
169. Гуленко Олена Григорівна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії
170. Золотарьова Наталія Володимирівна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії
171. Кобченко Лариса Володимирівна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії
172. Лавринюк Тетяна Петрівна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії
173. Лобанова Єлизавета Олександрівна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії
174. Мар’янович Катерина Олександрівна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення
175. Мазур Катерина Віталіївна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення другої кваліфікаційної категорії
176. Макаренко Галина Іванівна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії
177. Мусієнко Ольга Тарасівна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії
178. Нестеренко Тетяна Петрівна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення кваліфікаційної категорії
179. Пивоварська Анжела Володимирівна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії
180. Ставська Наталія Дмитрівна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії
181. Ткаченко Юлія Миколаївна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення
182. Фещенко Христина Юріївна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії
183. Цебро Олександр Васильович - лікар-стоматолог стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії
184. Шимкова Вікторія Іванівна - лікар-стоматолог стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії
185. Гордійчук Світлана Олександрівна - лікар-стоматолог-хірург стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії
186. Скрипніченко Наталія Дмитрівна - лікар-стоматолог-хірург стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії
187. Токарєва Ніна Андріївна - лікар-стоматолог-ортопед стоматологічного відділення першої кваліфікаційної категорії
188. Тоцька Світлана Феліксівна - лікар-стоматолог-ортопед стоматологічного відділення вищої кваліфікаційної категорії
189. Ярова Євгенія Вікторівна - лікар-стоматолог-ортопед стоматологічного відділення другої кваліфікаційної категорії
190. Сербіна Марина Вікторівна - завідувач пункту охорони здоров`я на станції Київ-пас, лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
191. Добрянська Каріна Анатоліївна - лікар-терапевт пункту охорони здоров`я на станції Київ-пас
192. Денисюк Андрій Миколайович - лікар-станції швидкої та невідкладної медичної допомоги пункту охорони здоров`я на станції Київ-пас першої кваліфікаційної категорії
193. Сінчак Наталія Сергіївна - лікар-терапевт пункту охорони здоров`я Укрзалізниці вищої кваліфікаційної категорії
194. Завгородня Аліна Михайлівна - завідувач амбулаторії ст. Боярка, лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії
195. Бойчук Тетяна Володимирівна - лікар-терапевт дільничний амбулаторії ст. Боярка першої кваліфікаційної категорії
196. Малярчик Катерина Григорівна - лікар-терапевт дільничний амбулаторії ст. Боярка вищої кваліфікаційної категорії
197. Парходько Микола Михайлович - завідувач амбулаторії ст. Вишневе, лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії
198. Котова Наталія Олександрівна - лікар-педіатр дільничний амбулаторії ст. Вишневе вищої кваліфікаційної категорії
199. Гапон Тетяна Анатоліївна - завідувач амбулаторії ст. Ворзель, лікар-стоматолог
200. Ємченко Валерій Іванович - лікар-терапевт дільничний амбулаторії ст. Ворзель, кандидат медичних наук
201. Гаврюк Тетяна Олександрівна - завідувач амбулаторії ст. Мотовилівка, лікар-стоматолог першої кваліфікаційної категорії
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Відео про лікарню

 

 

 

 

Посилання

Міністерство охорони здоров'я України ban_prezident.gif ban_kmu_0.gif ban_rada.gif ban_mtu.png ban_uz.jpg detutbaner.png

             

Статистика сайту